Sunrisesuites@The Robertson Kuala Lumpur

Kuala Lumpur
Sunrisesuites@the Robertson * Kuala Lumpur

Sunrisesuites@The Robertson Kuala Lumpur

The Robertson Residence 2Jalan Bukit Bintang 50150 Kuala Lumpur Malaysia 19 09N The Robertson Residence, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Sunrisesuites@The Robertson is a family-friendly hotel located about 20 km from Sultan Abdul Aziz Shah airport and a few minutes' walk from The Warehouse. The property comprises 20 rooms.
KLCC Park and Suria KLCC can be reached in 20 minutes' walk and 20 minutes' walk respectively. The venue is 3 km away from the city centre.The hotel is close to Petronas Twin Towers in Kuala Lumpur.
Guests can enjoy an American breakfast daily. Jamaica Blue Fine Coffees, VCR and Sarang Cookery with assorted specialities are about 100 metres away.A 5-minute walk will take you to Merdeka underground station.You can also relax with a hot tub and a sauna.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • Kecergasan/Gim
  • Spa dan bersantai
  • Ulang-alik
  • Tempat Makan di tapak
  • Dilarang merokok
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 18 km
Stesen kereta api
  • Old Kuala Lumpur Railway Station - 1.3 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Bilik bebas rokok
  • Akses internet
  • Tempat letak kereta
  • Haiwan peliharaan tidak dibenarkan

Makan

  • Cerek elektrik
  • Restoran
  • Bar/ruang istirahat

Riadah & Sukan

  • Kawasan taman
  • Sauna
  • Jakuzi
  • Pusat kecergasan

Perkhidmatan

  • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang

Kemudahan Bilik

  • Penyaman udara
  • Teres
  • TV skrin rata
Ciri-ciri utama
  • Kecergasan/Gim
  • Spa dan bersantai
  • Ulang-alik
  • Tempat Makan di tapak
  • Dilarang merokok
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 12:00 hingga 23:00
Daftar keluar: sehingga 12:00
  • Kanak-kanak dan katil tambahan
  • Tiada katil tambahan disediakan di dalam bilik.
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Kh 2 Jul
Ju 3 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur